Jesteś tutaj: Start / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

INFORMACJA

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronowirusa od poniedziałku 16 marca 2020 roku Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie nie będzie przyjmowało interesantów. Wnioski prosimy przesyłać pocztą lub składać przez System Obsługi Wsparcia

(tylko dla osób posiadających profil zaufany na platformie ePUAP lub przy pomocy kwalifikowanego podpisu elektronicznego) .

Wszelkie informacje będą udzielane pod numerem telefonu:

  75 645 0 231

16 marca 2020

System Obslugi Wsparcia - informacja

Od roku 2020 zostały aktywowane nabory wniosków w formie elektronicznej na dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych oraz do przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych. Informujemy Państwa o możliwości skorzystania z takiej pomocy w formie elektronicznej poprzez elektroniczne złożenie wniosku w systemie SOW – System Obsługi Wsparcia.

 

14 stycznia 2020
Czytaj więcej o: System Obslugi Wsparcia - informacja
Przejdź do - Informacja

PROGRAM KOREKCYJNO-EDUKACYJNY DLA OSÓB STOSUJĄCYCH PRZEMOC W RODZINIE

Powiatowe Centrum Rodzinie w Kamiennej Górze informuje, że w okresie od 13 sierpnia do  26 listopada 2018 roku realizowana będzie kolejna edycja programu korekcyjno – edukacyjnego dla osób stosujących przemoc w rodzinie. Pomoc udzielana jest bezpłatnie w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Sienkiewicza 6a.

13 lipca 2018
Czytaj więcej o: PROGRAM KOREKCYJNO-EDUKACYJNY DLA OSÓB STOSUJĄCYCH PRZEMOC W RODZINIE

Uwaga studenci !!!

Uwaga studenci !!!

 

Zbliża się termin zakończenia w 2016 roku naboru wniosków o dofinansowanie w ramach Modułu II pilotażowego programu „Aktywny samorząd"

 

  • Wniosek dotyczący refundacji (zwrotu) kosztów czesnego za rok akademicki 2015/2016 należy złożyć w okresie trwania tego roku akademickiego (do 30 września) - wniosek złożony po zakończeniu roku akademickiego nie będzie mógł być rozpatrzony pozytywnie
    (podstawa: rozdział VII ust. 3 pkt 2 programu: „2) Refundacja kosztów poniesionych przed dniem zawarcia umowy dofinansowania może dotyczyć kosztów opłaty za naukę (czesnego) dotyczących bieżącego roku szkolnego lub akademickiego (…)”);
  • Termin złożenia wniosku dotyczącego dofinansowania roku akademickiego 2016/2017 upływa w dniu 10 października 2016 r.
  • Wniosek należy złożyć do samorządu powiatowego właściwego ze względu na miejsce zamieszkania Wnioskodawcy.

 

 

Za datę złożenia wniosku uważa się datę jego wpłynięcia do Realizatora programu (samorządu powiatowego), a w przypadku wniosków składanych drogą pocztową - datę stempla pocztowego.

 

Tel: (75) 64 50 231

26 września 2016

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Zachęcamy do składania wniosków w ramach pilotażowego programu

    Zachęcamy do składania wniosków w ramach pilotażowego programu "Aktywny Samorząd"- Moduł I. Wnioski należy składać do 30 sierpnia 2017 roku !!!

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-09-22
Data publikacji:2015-09-22
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:26910